Süper Lig’de Şampiyon adaylarından Galatasaray, Sıvasspor ile Pazar günü, Fenerbahçe’de Konya Spor ile Pazartesi karşı karşıya gelecek – Kıbrıs Detay
DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 22366992,91%
İstanbul
21°

HAFİF YAĞMUR

17:04

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Süper Lig’de Şampiyon adaylarından Galatasaray,  Sıvasspor ile Pazar günü, Fenerbahçe’de Konya Spor ile Pazartesi karşı karşıya gelecek
  • Kıbrıs Detay
  • Futbol
  • Süper Lig’de Şampiyon adaylarından Galatasaray, Sıvasspor ile Pazar günü, Fenerbahçe’de Konya Spor ile Pazartesi karşı karşıya gelecek

Süper Lig’de Şampiyon adaylarından Galatasaray, Sıvasspor ile Pazar günü, Fenerbahçe’de Konya Spor ile Pazartesi karşı karşıya gelecek

ABONE OL
Mayıs 3, 2024 10:04
Süper Lig’de Şampiyon adaylarından Galatasaray,  Sıvasspor ile Pazar günü, Fenerbahçe’de Konya Spor ile Pazartesi karşı karşıya gelecek
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Trendyol Süper Lig’de 35, Trendyol 1. Lig’de 33 ve TFF 2. Lig’de son hafta karşılaşmaları oynanacak.

Trendyol Süper Lig’de 35, Trendyol 1. Lig’de 33 ve TFF 2. Lig’de son hafta karşılaşmaları oynanacak.

Futbolda haftanın programı

Futbolda haftanın programı© Anadolu Ajansı

Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi’nde ise son hafta karşılaşmaları yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şu şekilde:

Süper Lig

Bugün:

20.00 MKE Ankaragücü-Corendon Alanyaspor (Eryaman)

20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Tüpraş)

4 Mayıs Cumartesi:

16.00 İstanbulspor-Yukatel Adana Demirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Mondihome Kayserispor-VavaCars Fatih Karagümrük (RHG Enertürk Enerji)

19.00 Yılport Samsunspor-Trabzonspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

5 Mayıs Pazar:

16.00 RAMS Başakşehir-Kasımpaşa (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Galatasaray-EMS Yapı Sivasspor (RAMS Park)

19.00 Gaziantep FK-Atakaş Hatayspor (Kalyon)

6 Mayıs Pazartesi:

20.00 Bitexen Antalyaspor-Siltaş Yapı Pendikspor (Corendon Airlines Park Antalya)

20.00 TÜMOSAN Konyaspor-Fenerbahçe (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

Trendyol 1. Lig

Yarın:

19.00 Eyüpspor-Göztepe (Eyüp)

5 Mayıs Pazar:

16.00 Altay-Adanaspor (Alsancak Mustafa Denizli)

16.00 Ahlatçı Çorum FK-Astor Enerji Şanlıurfaspor (Çorum Şehir)

16.00 Manisa FK-Boluspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Teksüt Bandırmaspor-Ankara Keçiörengücü (Bandırma 17 Eylül)

16.00 Bodrum FK-Kocaelispor (Bodrum İlçe)

16.00 Sakaryaspor-Tuzlaspor (Yeni Sakarya Atatürk)

16.00 Ümraniyespor-Erzurumspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.00 Gençlerbirliği-Bitexen Giresunspor (Eryaman)

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP
    300x250r
    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.