“Yaz Kupası” yapıldı – Kıbrıs Detay
DOLAR 32,8537 0.25%
EURO 35,2072 0.32%
ALTIN 2.457,20-0,02
BITCOIN 2151411-1,22%
İstanbul
28°

AÇIK

20:45

AKŞAM'A KALAN SÜRE

“Yaz Kupası” yapıldı

“Yaz Kupası” yapıldı

ABONE OL
Temmuz 17, 2023 18:28
“Yaz Kupası” yapıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Taekwondo Karate Judo Aikido Federesayonu tarafından organize edien “Yaz Kupası Taekwondo Müsabakaları” önceki gün (12 Temmuz 2023 Çarşamba) yapıldı. Şampiyonaya tüm bölge sporcuları katılmış olup şampiyonayı, Master Öykü Ergin Başkanlığında  Ceyda Uçaner , Anna Tüysüz ve federasyon hakem heyeti yönettiler

Müsabakalarda dereceye girenlere ödüllerini  Federasyon Başkanı  Senior Grand Master Gökbilenve  Kulüp temsilcileri  verdiler.

BAYANLAR SONUÇLARI

1.Kategori:      1. Açelya Ergin  

2.Kategori:      1. Cansu Keskin        

3.Kategori:      1. Zeynep Keskin

4.Katagori:      1. Süheyla Bölükbaşı

5.Katagori:      1.Zehra Bilge Bayram

6.Kategori:      1. Havin Yılmaz

7.Kategori:      1. Elena Pakhovoma  

8.Kategori:      1. Melek Ünver

9.Kategori:      1. Aslı İpek Kara

10.Katagori:    1. Deniz Sevinç         

11.Katagori:    1. Nursima Kara

12.Katagori:    1. Spellana Gankama

13.Katagori:    1. Dua Rezwan Zaman

14.Katagori:    1. Ayşenur Çakır

15.Katagori:    1. Hayriye Yetek

16.Katagori:    1. Utku Yeleğen

17.Katagori:    1. Tuvana Yeleğen

ERKEKLER  SONUÇLARI

1.Katagori:      1. Serdar Çakır

2.Katagori:      1. Arda Aslan Öztürk

3.Katagori:      1. Kerim Karpuz

4.Katagori:      1. Öskay Ramiz

5.Katagori:      1. Nikita Gordeeev

6.Katagori:      1. MohammedY.Jollah

7.Katagori:      1. Alex Tüysüz

8.Katagori:      1. MubarekAbdurRahem

9.Katagori:      1. Mohammad Hossaini

10.Katagori:    1. Hüseyin Bölükbaşı

11.Katagori:    1. Doğu Göktürk Yeleğen

13.Katagori:    1. Yağız Sarıkurt

12.Katagori:    1. Ali Efe Günay

    En az 10 karakter gerekli

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.